חברת Star Glass מתמחה בייבוא ובייצור זכוכית ומוצרי זכוכית עבור המגזר הפרטי, המגזר העסקי והמגזר המוסדי.
החברה הוקמה לפני כ-35 שנה, כאשר במהלך שנות קיומה צברה מוניטין ושם שיצא למרחקים בזכות פרויקטים יוקרתיים בתחום הזכוכית בהם לקחה חלק.
הרזומה המרשים של חברת Star Glass  כולל מספר לא מבוטל של עבודות זכוכית מסוגים שונים אשר הוזמנו על ידי לקוחות מרוצים וביניהם: קבלני אלומיניום בעלי שם, מוסדות ממשלתיים ומוסדות רפואיים בולטים אשר נהנים כבר שנים רבות ממוצרי הזכוכית אשר יוצרו על ידי החברה.

טכנולוגיות מתקדמות
חברת Star Glass מקפידה לעשות שימוש בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר בתחום וזאת על מנת לקבל את התוצאות האיכותיות והעמידות ביותר.
הציוד המתקדם שברשות החברה כולל בין היתר: תנור חיסום חדשני, בעל פעולת חימום בעוצמה של פי 6 מזאת של תנורי החיסום הסטנדרטיים.

השילוב בין טכנולוגיות מתקדמות, טכניקות עבודה ייחודיות ויעילות, ניסיון של שנים רבות ורמה מקצועית גבוהה במיוחד של צוות העובדים המוכשר של החברה – מאפשרים לחברת Star Glass להעניק את השירות הטוב ביותר ואת התוצאות הסופיות הבאות לידי ביטוי במוצרים אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

שירותי החברה
חברת Star Glass מספקת קשת רחב של פתרונות ובין היתר:

  • כיפוף וחיסום זכוכית
  • ייצור זכוכית בטחון
  • ייצור זכוכית בידודית
  • פתרונות הצללה מתקדמים
  • עיבוד זכוכית
  • ייצור מוצרים חכמים מזכוכית

כל אחד משירותי החברה, מתבצע תוך מתן מענה על הדרישות והצרכים של הלקוח – החברה עושה שימוש בסוגים שונים של זכוכיות בעוביים ובגדלים שונים ובטכניקות עבודה המותאמות באופן אישי לאותו הפרויקט.

שירות ויחס אישי

חברת Star Glass חרטה על דגלה את נושא שירות הלקוחות – החברה מקפידה להעניק יחס אישי לכל אחד מלקוחותיה – כל אחד מלקוחות החברה זוכה לשירותי ייעוץ הניתנים על ידי אנשי מקצוע מהטובים בתחומם.
החברה מקפידה על שיתוף ושיקוף מלא לאורך כל שלבי העבודה בדרך המשותפת עד לקבלת התוצאה הסופית – וזאת, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

עומדת בתקנים המחמירים ביותר וברשותה אישורים ותעודות איכות המעידות על כך. Star Glass חברת