חברת Star Glass מקפידה לעשות שימוש בטכנולוגית החדשניות והמתקדמות ביותר בתחום. לאורך כל שנות פעילותה, החברה אינה נחה על שמריה ומקפידה להתעדכן בכל החידושים העולמיים בתחום ייצור הזכוכית ולאמץ את החידושים המוצלחים והאיכותיים ביותר, אשר בשילוב עם טכניקות עבודה מתקדמות מאפשרות לייצר מוצרים איכותיים במיוחד.

בדומה לכל שאר התחומים, גם בתחום הזכוכית יוצאים לעיתים קרובות חידושים אשר משנים את פני מוצרי הזכוכית ומאפשרים למשתמשים במוצרים אלו ליהנות מתועלות גבוהות במיוחד. חברת Star Glass משקיעה מאמצים רבים בכדי לשמור על ראשוניות בתחום זה ולדאוג שלקוחותיה יהיו הראשונים אשר יוכלו ליהנות מפירות הטכנולוגיה המתקדמת.

מחלקת הפיתוח של החברה
מחלקת הפיתוח של חברת Star Glass עומדת מאחורי הפתוחים והפתרונות החדשניים ביותר מבית החברה. המחלקה מורכבת מצוות בעלי מקצוע מנוסים ומוכשרים, אשר מכירים לעומק את הטכנולוגיות העולמיות החדשות ביותר ויודעים כיצד להשתמש בטכנולוגיות אלו לצורך יצירת מוצרים מהפכניים.

בין הפיתוחים המתקדמים של המחלקה:

  • צילון ונציאני – פתרון הצללה מתקדם וחדשני – הצילון מותקן בין שתי שכבות של זכוכית וניתן להפעילו באמצעות מנגנון הפעלה. בצורה כזאת, הצילון אינו מתלכלך ואינו חשוף לנזקים מסוגים שונים – כך שהמשתמשים בו יכולים ליהנות מיתרונותיו לאורך שנים רבות וזאת ללא צורך להשקיע בתחזוקה או בניקיון של הצילון.
  • זכוכית LCD – פיתוח חדשני זה, מבוסס על פילם מיוחד אשר מחובר למתח חשמלי מותקן בין 2 שכבות של זכוכית. פעולה זאת מאפשרת קבלת זכוכית בעלת 2 מצבים הנשלטים באמצעות מנגנון הפעלה – זכוכית שקופה וזכוכית חלבית. מוצר זה אידיאלי עבור משרדים, כאשר ניתן על ידי לחיצת כפתור לשנות את צבע הזכוכית ללבן ועל ידי כך למנוע את האפשרות לראות מבחוץ מה שקורה בתוך משרד.

השילוב בין ניסיון של שנים רבות לעדכניות והקפדה על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות והיעילות ביותר, מאפשר לחברת Star Glass להעניק לקהל לקוחותיה קשת של פתרונות ומוצרים ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר. החברה שומרת תמיד על מבט קדימה ונכונה לאמץ כל חידוש אשר בכוחו לאפשר לה להמשיך ולהיות בין החברות המובילות בשוק ייצור הזכוכית ומוצריה.