בכדי לשמור על עדכניות ולהציע לקהל לקוחותיה את מוצרי הזכוכית האיכותיים, החדשניים, הבטיחותיים והשימושיים ביותר – חברת Star Glass משקיעה משאבים רבים בנושא של מחקר ופיתוח.
הניסיון רב השנים של החברה, אפשר לה להבין לעומק כבר לפני שנים רבות, את החשיבות הגבוהה של חדשנות ושל קידמה, כמו גם, את היתרונות הרבים אותם הטכנולוגיה טומנת בחובה.
הליך המחקר והפיתוח, מתבצע על ידי צוות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המעבירים ימים כלילות באיסוף מידע על הטכנולוגיות החדשניות ובסיורי מוחות על דרכים ושיטות אשר יאפשרו ליישם את הטכנולוגיות אלו בצורה הטובה ביותר – ברגע שמתגבש רעיון שכזה, הוא עובר בדיקות קפדניות ובסופו של תהליך יוצא אל הפועל.
מחקר בפיתוח הוא אחד מהכלים העיקריים המאפשרים לחברת Star Glass להציע ללקוחותיה את מוצרי הזכוכית הטובים והאיכותיים ביותר בנמצא.

חברת Star Glass עומדת בגאווה מאחורי 2 פיתוחים אשר מהווים כיום כמוצרים המשרתים נאמנה לקוחות רבים ממגזרים שונים – לקוחות אלו נהנים על בסיס יומי מהיתרונות הרבים הטמונים בשני מוצרים אלו והם: זכוכית LCD – זכוכית זאת מיועדת בעיקר למשרדים ולחברות הייטק, והיא משלבת בתוכה טכנולוגיה מתקדמת עם יצירתיות ומעוף – ייחודה של זכוכית זאת, טמון בעובדה שבאמצעות לחיצה פשוטה על כפתור ניתן לשנות את מצבה מזכוכית שקופה לזכוכית חלבית – כך שהמשתמשים בה יכולים לבחור אם המביטים מבחוץ יוכלו לראות את הנעשה בחלל או לא.
המוצר השני הוא צילון ונציאני שהוא דור חדש בעולם פתרונות ההצללה – הצילון כלוא בין שתי שכבות של זכוכית אשר מגנות עליו מפני לכלוך ומפני חשיפה לנזקים אחרים העלולים להוות את נחלתו. השליטה בצילון מתאפשרת באמצעות מנגנון הפעלה קל ונוח לתפעול ולשליטה.

השקעה במחקר ובפיתוח בשילוב שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות היא כלי נוסף אשר מאפשר לחברת Star Glass לשמור על מעמדה כאחת מהחברות המובילות בתחום.
החברה שומרת כמו תמיד על פנים קדימה ושוקדת על תכניות ארוכות טווח אשר יאפשרו לה לפתח מוצרים חדשניים ואיכותיים גם בעתיד – וכמובן, יאפשרו ללקוחותיה ליהנות ממוצרים מתקדמים גם בעתיד .