סנטרי גלאס

סנטריגלאס היא זכוכית רבודה קשיחה שכוללת בתוכה שכבת sentryglas מתוצרת חברת Dupont. הוספת שכבת sentryglas מגדילה את עמידות הזכוכית בעומסים פי 5 עד פי 100.

זכוכית סנטרי מתאימה ליישומים במעטפות מבנים, מדרגות, מעקות ויישומים בטיחותיים אחרים.

זכוכית סנטריגלס שומרת על צלילות במשך שנים רבות והיא פחות פגיעה לתנאי סביבה ומזג אוויר מסוגי זכוכית אחרים.

חברת MSI Glass מורשית Dupont לייצר זכוכית שכבתית על בסיס sentryglas.

pdf-icon הורדת טבלת נתונים

שילובים מיוחדים

בנוסף לייצור סוגי הזכוכית הושנים Star Glass מייצרת זכוכית בהתאם למפרט הדרישות של הלקוח ולצורך זה היא משלבת תהליכי עיבוד זכוכית שונים בהתאם ליישום ובהתאם לדרישות הלקוח. כך, למשל, Star Glass מייצרת זכוכית מכופפת משוריינת וזאת על ידי שילוב בין תהליך הכיפוף ותהליך החיסום.

ניתן להשיג דרגה רצויה של בידוד תרמית, בידוד אקוסטי ורפלקטיביות אופטית על ידי שימוש בחומרי ציפוי מתאימים בזכוכית רב-שכבתית

זכוכיות חכמות ירוקות

Star Glass מייצרת מגוון של מוצרי זכוכית חכמה בעלי ציפוים “קשים” או “רכים” אשר משתלבים במגמת הסביבה הירוקה. מוצרי הזכוכית החכמה של Star Glass משפרים את הבידוד התרמי של מבנים ובכך חוסכים אנרגיה של מיזוג אויר ואילו רמות השקיפות המושגות חוסכות באנרגיה של תאורה.

Star Glass עובדת עם מיטב יצרני הזכוכית החכמה בעולם.

סדרת הסולרבן – SOLARBAN מבית PPG ארה”ב, אחת הסדרות המובילות היום בעולם בתחום הבנייה הירוקה ואיכות הסביבה עם טכנולוגית ציפוי ייחודית הנקראת Triple Silver Coating אשר מאפשרת מעבר אור מירבי תוך חדירת קרינה מזערית.

ניתן לעבד את זכוכיות הסולרבן בתהליכי העיבוד הבאים: חיסום, כיפוף ,ליטוש ,הדבקת שכבות והדבקת בידודית. ל-Star Glass תעודת הכשרה של חברת PPG ארה”ב.

pdf-icon הורדת טבלת נתונים

סדרת הסאנרגי – SUNERGY מבית AGC אירופה, אחת הסדרות המובילות בעולם עם טכנולוגיות ייצור מתקדמות ביותר שמצטיינת במוצרים ידידותיים לסביבה ובעיצוב מודרני. הזכוכיות בעלות הציפויים “הקשים ו “הרכים” מסוג SUNERGY ו STOPRAY כמו גם הזכוכיות מסוג PLANIBEL LOW–E, מספקות פתרון מקיף ושלם מבחינת השקיפויות,הגוונים ומעברי אנרגיה. כל הזכוכיות ניתנות לחיסום.

pdf-icon הורדת טבלת נתונים

סדרת הסאן גארד- המיוצרת על ידי “גארדיאן” GUARDIAN, סדרת זכוכיות עם ציפוי רפלקטיבי תוך שימוש בטכניקת המגנטרון. הציפוי מתאים לחיסום ,לכיפוף ולהדבקה.ציפויי הסאן גארד השונים ניתנים לאספקה על גבי זכוית שקופה או על גבי זכוכית בגוון ירוק.

pdf-icon הורדת טבלת נתונים

זכוכית אנטי-סאן צבעונית

זכוכית מגוונת, שנקראת גם Anti-sun, מיועדת לצמצם את חדירת קרינת השמש לתוך מבנה באמצעים זולים יחסית. גיוון הזכוכית מתקבל על ידי הוספת מינרלים שונים בתהליך הייצור. בחירת מינרלים מתאימים מאפשרת להעניק לזכוכית גוון רצוי.

זכוכית לקמינים ולתנורים

זכוכית לקמינים ולתנורים היא זכוכית קרמית שקופה שמיועדת לקמינים ולתנורים.

תכונתה הייחודית של זכוכית זו היא עמידותה הטובה בטמפרטורות גבוהות (עד 760 מעלות) ובשינויי טמפרטורה גדולים.

חלונות קמינים ותנורים עשויים מזכוכית מיוחדת זו מאפשרים להנות ממראה האש החמימה ולנצל בצורה אופטימלית את אנרגיית החימום.

pdf-icon הורדת טבלת נתונים

זכוכית מחוסמת

זכוכית מחוסמת היא זכוכית בעלת חוזק פי 4 מחוזקה של זכוכית רגילה. במקרה של שבירת זכוכית מחוסמת היא מתרסקת לרסיסים קטנים שלא פוגעים ולא חותכים, בניגוד לזכוכית רגילה, ששבירתה מסוכנת.

תהליך החיסום הוא תהליך חימום מבוקר בו מחממים את לוח הזכוכית לטמפרטורה של למעלה מ-700 מעלות צלזיוס ומיד לאחר מכן מקררים אותו במהירות באמצעות אוויר. בתהליך זה נוצר מבנה גבישי מיוחד של הזכוכית, אשר מחזק את הזכוכית ומקשה על שבירתה.

זכוכית מכופפת

זכוכית מכופפת היא זכוכית שעברה תהליך של כיפוף וחיסום בהתאם להנחיות מכון התקנים הישראלי. הכיפוף מתקבל על ידי חימום הזכוכית לטמפרטורה שבה הזכוכית הופכת לאלסטית ומקבלת את צורת התבנית שאליה היא מוכנסת ולאחר מכן מקררים בצורה מבוקרת על מנת לקבל את הצורה המדויקת הרצויה ללא מתחים בתוך הזכוכית.

זכוכית מעכבת פריצה

זכוכית מעכבת פריצה היא זכוכית רבודה הבנויה משני משטחי זכוכית צמודים וביניהם יריעת פלסטיק בתוספת סגסוגת מיוחדת. זכוכית זאת קשה לשבירה ומעכבת את הפורץ בעבודתו, וניתן לחדור דרכה רק לאחר הפעלת כוח רב תוך גרימת רעש חזק.

זכוכית משוריינת נגד ירי

זכוכית משוריינת מיועדת לעמוד בפגיעות ירי מנשק קל. הזכוכית עשויה משילוב של שכבות זכוכית ופולימרים שמיועדים לכך. בעת פגיעת נשק קל בזכוכית משוריינת הזכוכית אומנם מתרסקת, אך הכדורים נבלמים על ידי השכבות המחלפות ואינם חודרים את כל שכבות הזכוכית.

זכוכית עופרת

זכוכית עופרת היא זכוכית שמיועדת ליישומים מיוחדים שבהם נדרשת הגנה מפני קרינה.

זכוכית העופרת מעניקה הגנה אופטימלית תוך שמירה על בהירות ראיה מצוינת.

השימוש בזכוכית עופרת נפוץ בחדרי רנטגן של בתי חולים ומרפאות, במעבדות מחקר ובחדרי בדיקה של שדות תעופה.

Star Glass היא החברה הישראלית היחידה שמשווקת זכוכית עופרת.

pdf-icon הורדת טבלת נתונים

זכוכית רב-שכבתית - טריפלקס

זכוכית רב-שכבתית רבודה (טריפלקס) היא זכוכית בטיחותית, אשר תואמת את התקן הישראלי לבטיחות 1099. זכוכית רב-שכבתית עשויה משתיים או יותר שכבות זכוכית מודבקות באמצעות יריעות פולימר PVB שמיועד למטרה זו. כאשר זכוכית רב-שכבתית נשברת רסיסי הזכוכית אינן מתפזרים אלא נשארים דבוקים לשכבות ה-PVB ובכך נמנעת סכנת הפציעה.

בנוסף ליתרון הבטיחותי הבולט, יריעות ה-PVB מסננות את קרינת ה-UV ומפחיתות את הסכנות הנובעות מחשיפה ארוכה לקירה זו. כמו כן משמשת זכוכית רב-שכבתית כמבודד אקוסטי חזק שמגן מפני חדירת רעשי הסביבה.

ניתן להשיג את הזכוכיות הרב שכבתיות במגוון של כעשרה צבעים שמותאמים לעיצוב המודרני.

זכוכית מבודדת תרמית

זכוכית עם ציפוי בתחמוצת בעל מקדם פליטה נמוך (Low E) גורם למניעת חדירה של קרינת שמש אינפרא-אדומה (קרינה מחממת) של יותר מ-70% ושל שמירת חום בחד חם כאשר הטמפרטורה בחוץ נמוכה.

pdf-icon הורדת טבלת נתונים