זכוכית בטחון טריפלקס מורכבת מ-2 שכבות של זכוכית אשר מוצמדות יחדיו באמצעות שכבת פולימר מומסת – מה שמאפשר לה לקבל את רמת השקיפות כמו גם את הצורה של הזכוכית.
הייחוד של זכוכית מהסוג הזה, בא לידי ביטוי ברמת החוזק שלה, בקושי הרב לפרוץ אותה ובעובדה שגם אם גורם כלשהו ינסה לנפץ אותה המטרה שלו לא תצלח – מדובר בזכוכית אנטי ונדלית אשר אינה חדירה ואינה מתפוררת.

לצורך ייצור זכוכית בטחון טריפלקס, נהוג לעשות שימוש ב-2 זכוכיות אשר מתאפיינות ברמת עובי שונה.
זכוכית זאת, מיועדת הן לשימוש כזכוכית מגן באזורים החשופים לסכנה והן לצורך יצירת בידוד אקוסטי ברמה גבוהה במיוחד – נהוג להזמין זכוכית שכזאת לחלונות ראווה, גגות, מעקות, מקלחונים, מכוניות ועוד…
הטכנולוגיה המתקדמת באמצעותה מתבצע ייצור זכוכית בטחון טריפלקס, מאפשרת כיום, קבלה של טקסטורות, דוגמאות וגוונים שונים בהתאם לדרישות הלקוח.

זכוכית בטחון טריפלקס, נראית בעין הרגילה כזכוכית רגילה לכל דבר ועניין, אך כאמור, בפועל ובשונה מזכוכית רגילה, לא ניתן לנפץ או לחדור אותה. בכדי ליהנות מכל היתרונות אשר מאפיינים זכוכית מהסוג הזה, קיימת חשיבות גבוהה להזמין אותה מחברה מקצועית ומנוסה העושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לייצור זכוכית מהסוג הזה.

חברת Star Glass עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובסוגי הזכוכית הטובים ביותר, במטרה לקבל זכוכית בטחון טריפלקס איכותית ועמידה במיוחד.