מערכות הצללה בתוך זכוכית בידודית, מורכבות מ-2 שכבות של זכוכית – שכבות אלו, יוצרות בעצם את הזכוכית הבידודית), כאשר ביניהן כלוא הצלון.
פתרונות הצללה מתקדמים המיוצרים על ידי שימוש בטכניקה שכזאת, טומנות בחובן יכולות בידוד אקוסטיות ותרמיות ברמה גבוהה במיוחד.
יתרון נוסף של פתרונות הצללה אלו, טמון בעובדה שהצלון מוגן מפני לכלוכים ונזקים אחרים, מה שמונע את הצורך בפעולות תחזוקה שונות ומאפשר ליהנות ממנו על כל יתרונותיו, לאורך שנים רבות.

צילון ונציאני

צילון ונציאני נחשב לפתרון הצללה מתקדם, איכותי ומרשים באופן מיוחד – בשונה מפתרונות הצללה מסוגים אחרים, הוא אינו כרוך בהתקנה של מערכת גלילה או ארגז תריס – מה שיכול להפוך את המראה של פתרון ההצללה למגושם ולפחות מרשים ויזואלית.
הייחוד של צילון ונציאני בא לידי ביטוי בעובדה שהתריס הינו מבונה בתוך הזכוכית – מה שמאפשר ליהנות מפתרון איכותי במיוחד, אסטטי ומרשים, אשר אינו חשוף ללכלוכים ולנזקים מסוגים שונים.
צילון ונציאני הינו פרי של טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, הוא מאפשר בידוד אקוסטי ותרמי ברמה הגבוהה ביותר.

חברת Star Glass מציעה ללקוחותיה שפע של פתרונות הצללה מתקדמים המבוססים על מערכות הצללה בתוך זכוכית בידודית. פתרונות ההצללה של החברה, מתאפיינים ברמת גימור מדויקת, ביכולות בידוד תרמיות ואקוסטיות רמה גבוהה במיוחד, באיכות ובעמידות – תכונות אלו, מבטיחות שהמשתמשים באותם הפתרונות יוכלו ליהנות מהם לאורך שנים רבות.