עולם הזכוכית עבר שינויים רבים בשנים האחרונות – בזכות הטכנולוגיות החדשניות, הפיתוחים והמחקרים אשר בוצעו בתחום זה , כולנו יכולים ליהנות כיום, ממוצרי זכוכית איכותיים אשר טומנים בחובם יתרונות רבים המשרתים את כולנו.
חברת msi glass מקפידה לשים דגש נכבד על נושא החדשנות – כחלק מכך, היא עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומשקיעה משאבים רבים בנושאי המחקר ופיתוח.
המטרה היא כמובן לאפשר ללקוחותיה ליהנות ממוצרי זכוכית חכמים ומתקדמים, אשר מהווים דור חדש בתחום ומאפשרים ליהנות משפע של תועלות – שאולי עד לפני שנים לא רבות, כלל לא דמיינו שיגיע היום בו נוכל ליהנות מהם.

זכוכית LCD

זכוכית LCD היא אחד מהפתרונות החכמים מאחוריו עומדת חברת Star Glass. זכוכית LCD מורכבת משתי שכבות של זכוכית ביניהם מניחים פילם אשר מחובר למתח חשמלי. באמצעות לחיצה על כפתור ניתן להפוך את הזכוכית משקופה לחלבית. זכוכית זאת מעניקה בעצם את זכות הבחירה של האדם הנמצא במשרד מסוים עם אנשים מבחוץ יוכלו לראות את המתרחש בחלל או לא. זכוכית LCD נחשבת כפופולארית במיוחד במשרדים של חברות שונות ובעיקר בתחום ההייטק.

זכוכית LCD היא רק אחד ממוצרי הזכוכית החכמים והמתקדמים אותם מציעה חברת Star Glass.
החברה משקיעה מאמצים ומשאבים רבים בכדי לפתח פתרונות נוספים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת וטומנים בחובם שפע נרחב של יתרונות עבור קהל הלקוחות.