זכוכית טריפלקס חלבית, שקופה ושלל גוונים נוספים

התקדמות טכנולוגית בענף הזכוכית הביאה לייצור זכוכית בטיחות חדשנית שמשמשת למגוון צורכי בניה ועיצוב ומוצעת בשלל צבעים. הזכוכית מאפשרת למעצבי פנים ואדריכלים להביא לכדי ביטוי רצונות שונים שפעם לא היו אפשריים, בין אם מדובר במעקות בטוחים, מעטפת חיצונית למבנים או חלונות ודלתות זכוכיות דקורטיביות בדוגמאות וצבעים שונים. חברתStar Glass המוערכת והותיקה מתמחה בייצור זכוכית טריפלקס בקשת רחבה של מידות, צבעים, טקסטורות ודוגמאות, מזכוכית שקופה ועד לזכוכית טריפלקס חלבית.

 

התכונות המאפיינות זכוכית טריפלקס

זכוכית טריפלקס שאנו מייצרים על בסיס טכנולוגיות מתקדמות, הינה זכוכית עמידה שמורכבת משני לוחות איכותיים של זכוכית, שביניהם שכבה מיוחדת של פולימר מומס. תכונות אלו מספקות זכוכית חזקה ועמידה בפני שבירה, שבמידה והיא כן נשברת אינה מתנפצת לרסיסים אלא נותרת דבוקה ליריעת הפולימר. כמו כן זכוכית זו מקטינה חשיפה לקרינת שמש, היא עמידה בפני תנאי סביבה ומזג אוויר קיצוניים וגם מספקת מענה עבור צורכי בידוד אקוסטי. ואם לא די בכך היריעה שבין הזכוכיות מוצעת בשלל צבעים, טקסטורות ודוגמאות, מזכוכית חלבית טריפלקס ועד לזכוכית עם מספר גוונים ודוגמאות מיוחדות.

אפשרויות עיצוב של זכוכית טריפלקס

לצד יתרונות של בטיחות, איכות, עמידות ובידוד אקוסטי, בחירה בזכוכית טריפלקס כפי שחברתנו מייצרת מעניקה גם יתרונות מהותיים בהיבט העיצובי, עם אפשרות להזמין זכוכית טריפקלס בשלל גוונים, צבעים ודוגמאות. כך למשל, ניתן לבחור בזכוכית בעלת גוון חלבי שמצד אחד מאפשרת חדירת אור לבית ומצד שני אינה שקופה ושומרת על פרטיות. בין היתר זכוכית בגוון זה מתאימה למקלחונים ודלתות של חדרי שירותים. דוגמא נוספת הינה של זכוכית טריפלקס בעלת תבליטים עם צורות גיאומטריות, אלמנטים מעולם הצומח וכדומה, המעניקה משטח מעוצב ששומר על פרטיות באמצעות עיוות הראייה והיוצר משחקי אור וצל מעניינים.  בנוסף, ניתן לבחור בכמות האור החודרת דרך זכוכיות טריפלקס, מאור יום מלא כמו בזכוכית רגילה לזכוכית בגוונים כהים יותר שמעניקים פתרון הצללה נאות, המקטין מידת חום בחללים פנימיים.

הזמנת זכוכית טריפלקס חלבי או כל גוון אחר
להזמנת זכוכית טריפלקס חלבי או כל גוון אחר, למידע ופרטים נוספים וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חברת Star Glass בטלפון 04-6749951 או במייל INFO@STARGLASS.CO.IL.