כל היתרונות של זכוכית טריפלקס 3+3

חברת Star Glass מציעה את כל היתרונות של זכוכית טריפלקס 3+3. החברה שפועלת בתחום הזכוכית מעל שלושה עשורים מייצרת טריפלקס 3+3 באיכות גבוהה ביותר, בשלל גוונים, טקסטורות ודוגמאות ועם התאמה אישית מלאה לכל לקוח ופרויקט. ואם לא די בכך בחברה מציעים עבור זכוכית טריפלקס 3 3 מחיר כדאי ביותר.

 

מה זה זכוכית טריפלקס 3+3

זכוכית טריפלקס 3+3 שאנו מייצרים מיועדת עבור מפתחים סטנדרטיים בעובי של שלושה על שלושה מ”מ. מדובר בזכוכית בטיחותית שמורכבת משתי שכבות של זכוכית שביניהן מומסת שכבת פולימר ייעודית, ששומרת על שקיפות וצלילות מרבית בדיוק כמו בזכוכית רגילה. מבנה ייחודי זה מעניק זכוכית בטיחות חזקה המציגה רמה גבוהה של עמידות בפני שבירה. ואם בכל זאת הזכוכית נשברת חלקיה אינם מתפזרים אלא נותרים דבוקים ליריעת הפולימר. כמו כן, יריעת הפולימר מספקת הגנה בפני קרינת UV ומאפשרת ייצור זכוכיות בשלל צבעים ודוגמאות. זכוכית טריפלקס יכולה גם להעניק רמה גבוהה של בידוד אקוסטי בפני רעשים. 

אנו מייצרים זכוכיות אלו למגוון צרכים בהתאמה אישית מלאה לדרישות כל לקוח ועם עמידה בכל הנחיות מכון התקנים הישראלי. כך למשל, זכוכיות עמידות ובטוחות אלו יכולות לשמש עבור מעקות, גגות, רכבים, חלונות ראווה ועוד.

ייצור מתקדם של זכוכית טריפלקס

אנו מייצרים זכוכית טריפלקס 3+3 על בסיס טכנולוגיות מתקדמות ביותר, זכוכיות איכותיות, בעזרת צוות מיומן ואחראי ועם תהליכי ייצור מוקפדים הכוללים בקרת איכות שוטפת. כך אנו מבטיחים קבלת מוצר איכותי, בטוח ותקני. תהליכי ייצור של זכוכית טריפלקס כוללים את השלבים העיקריים הבאים:

  • את לוחות הזכוכית חותכים לפי מידות מבוקשות ומלטשים את דופנותיהן.
  • לוחות הזכוכית עוברים תהליך חיסום בתנור מתקדם, בטמפרטורה גבוהה של שבע מאות מעלות.
  • לאחר החיסום נבחרת יריעת פולימר בגוון מתאים ומודבקת בין הלוחות באמצעות תהליך חימום מקופד.
  • את הזכוכית המחוברת מכניסים לדוד גדול ממדים, המוציא בואקום אויר ובכך מבטיח את עמידות המוצר הסופי.

הזמנת טריפלקס 3+3
להזמנת זכוכית טריפלקס 3+3 במחיר כדאי ואיכות חסרת פשרות, ולעוד מידע וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חברת Star Glass בטלפון 04-6749951 או במייל INFO@STARGLASS.CO.IL.