על מעקות זכוכית למרפסת ומדרגות

חברת Star Glass מייצרת מעקות זכוכית למרפסת ולמדרגות איכותיים, בטוחים ומעוצבים. המעקות מסופקים למגוון לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, בהתאמה אישית מלאה למאפייני המבנה ובקשות הלקוח. כמו כן החברה מציעה עבור מעקות זכוכית מחיר משתלם ביותר.

 

הצורך במעקות

מעקות מספקים מענה בטיחותי למקומות שיש בהם סכנת נפילה כמו מרפסות או מדרגות. הם מתחמים ומגדרים את כל האזור המסוכן וכך מקטינים סכנת החלקה ונפילה. בנוסף ניתן להישען עליהם ובכך לסייע בעמידה, הליכה או טיפוס. למעשה חשיבותם של מעקות כל כך גדולה שהחוק מחייב להתקינם בהתאם להנחיות מוסדרות. בעבר מעקות היו מבוססים בעיקר על סורגים מחומרים שונים, אולם כיום ניתן גם לקבלם במשטח אחיד ומתקדם מזכוכית.

ביקוש למעקות זכוכית

בשנים האחרונות עולה הביקוש למעקות זכוכית בזכות היתרונות החזותיים שהם מספקים. בהיותם עשויים מלוחות זכוכית שקופים, הם מעניקים מעקה שקוף המאפשר חדירת אור ואינו חוסם את הנוף גם בגובה ישיבה. בנוסף, שלא כמו מעקות סורגים היוצרים תחושה כלואה, מעקות זכוכית יוצרים תחושה פתוחה ואוורירית. מעבר לכך מעקות מזכוכית מעניקים פתרון עיצוב עכשווי, בעל חזות יוקרתית נקייה ואסטטית שניתן לעצבו במגוון דרכים וצורות בהתאמה לכל סגנון מבוקש.

גם יפה וגם בטוח

בזכות התפתחות הטכנולוגיה מייצרים כיום זכוכיות קשיחות, חזקות ועמידות, בעלות רמה גבוהה של עמידות בפני סדיקה ושבירה, ולכן החוק מאשר התקנתן כמעקות בטיחות. יחד עם זאת החוק גם מגדיר מאפייני מעקות זכוכית מבחינת סוג הזכוכית, גבוהה, רווחיה ועוד. כך למשל החוק מחייב שמעקות למרפסות יהיו עשויים מזכוכית רבודה, המורכבת משני לוחות זכוכית שביניהם יריעה מיוחדת של פולימר. מבנה זה מבטיח שגם אם הזכוכית נשברת היא לא תיפול אלא תיוותר דבוקה לשכבת הפולימר וכך תקטין סכנת נפילה. 

מחיר מעקות זכוכית

חשוב לדעת כי מחיר מעקות זכוכית אינו אחיד והוא מוכתב על ידי מספר פרמטרים. קודם כל עלות המעקה מוכתבת ממידות הזכוכית, עובי, גובה ואורך. כמו כן מחיר המעקה מושפע ממידת מורכבות עיצובו והתקנתו, ובאם מוזמנת זכוכית עם תכונות מיוחדות כמו אנטי סאן, סנטי גלאס ועוד.

הזמנת מעקה זכוכית 
להזמנת מעקות זכוכית במחיר משתלם ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חברת Star Glass בטלפון 04-6749951 או במייל INFO@STARGLASS.CO.IL.