בחירת מקלחון מזכוכית מחוסמת, זכוכית צבעונית ועוד

רוצים להתקין מקלחון בחדר האמבטיה שיהיה איכותי, מעוצב ובטוח? כדאי שתצרו קשר עם חברת Star Glass המובילה כבר יותר משלושים שנה בענף הזכוכית ומייצרת מקלחונים מזכוכית באיכות גובהה ביותר עם התאמה אישית מלאה.

 

קריטריונים לבחירת מקלחון

מתלבטים אילו תכונות כדאי לבקש במקלחון זכוכית לחדר האמבטיה שלכם? לפניכם מספר קריטריונים בסיסיים שיעזרו לכם:

  • סוג זכוכית- התקן מחייב התקנת זכוכית בטיחות למקלחונים, שיכולה להיות מקלחון מזכוכית מחוסמת או זכוכית רבודה המציגות עמידות גבוהה בפני שבירה. כמו כן במידה וזכוכית מחוסמת בכל זאת נשברת היא תתפזר לחלקים שאינם חדים ופוצעים וכאשר זכוכית רבודה נשברת היא נותרה דבוקה לשכבת פולימר שהיא מכילה.
  • עובי זכוכית- בדרך כלל מומלץ למקלחון לבחור בזכוכית בעובי של שמונה מ”מ לפחות. בכל מקרה העובי המינימאלי שנדרש לזכוכית יוכתב ממבנה המקלחון, מידותיו ועבודות הפרזול שיבוצעו בו.
  • צבע זכוכית- אנו מספקים מקלחונים בכל צבע מבוקש החל מזכוכית שקופה, לחלבית למקלחונים מזכוכית צבעוניים ואף זכוכית עם דוגמאות. גוון הזכוכית למקלחון נקבע בהתאם למידת פרטיות מבוקשת וכן בהתאם לצבעים השולטים בחדר, ובכך המקלחון משתלב באופן הרמוני בסביבתו.
  • מבנה מקלחון- מקלחונים מוצעים כיום במבנים שונים מקלחונים עם קיר זכוכית חזיתיים, מקלחונים פינתיים, מעוגלים ועוד. המבנה שאתם צריכים לבחור הוא זה המתאים למיקום המקלחת, מידות ומאפייני חדר האמבטיה. יש לדעת כי ככול שצורת המקלחון יותר מורכבת כך גם מחירו יעלה בהתאם.
  • צורת פתיחה- יש גם לבחון צורת פתיחה מתאימה לנתוני חדר האמבטיה שיכולה להיות באמצעות דלת כנף עם צירים או דלת הזזה, כאשר לכל סוג של דלת יתרונות וחסרונות משלה. כך למשל דלת כנף יותר קלה לניקיון אך תופסת הרבה שטח בחדר, בעוד שדלת הזזה אינה חורגת מגבולות המקלחון אולם יותר קשה לנקותה.
  • מחיר- מחיר מקלחונים נקבע בהתאם לתכונותיהם השונות, סוג זכוכית, מידותיה ועובייה, הגוון המבוקש עבורה, צורת התקנתה ועוד.

הזמנת מקלחון זכוכית 

להזמנת מקלחון מזכוכית בהתאמה אישית מלאה, לפרטים נוספים וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חברת Star Glass בטלפון 04-6749951 או במייל INFO@STARGLASS.CO.IL.