מקלחון חזיתי למקלחון זכוכית פינתי ועוד

חברת star Glass המובילה בענף הזכוכית על מוצריו השונים, מציעה ללקוחותיה מגוון סוגים של מקלחונים ממקלחון זכוכית פינתי למקלחון חזיתי, מקלחונים מעוגלים מזכוכית ועוד. הצוות המקצועי של החברה עומד לרשותכם כדי לסייע ולייעץ להם בבחירת מקלחון מתאים לחדר האמבטיה.

 

מבחר מקלחוני זכוכית

בעשור האחרון עולה הביקוש בקרב הציבור הישראלי למקלחוני זכוכית המשפרים באופן ניכר את חוויית הרחצה ותורמים לחזות נקייה, אסטטית ויבשה של חדר האמבטיה. מקלחונים אלו העשויים מזכוכית מחוסמת או רבודה מוצעים במבחר עשיר של מידות, צורת וסוגים לרבות:

  • מקלחון חזיתי- מקלחון העומד במקביל לקיר האמבטיה ומורכב לרוב משלושה קירות זכוכית שאחד מהם משמש כדלת.
  • מקלחון זכוכית פינתי- מקלחון פינתי מיועד לפינה בחדר האמבטיה והוא מורכב לרוב משני קירות זכוכית היוצרים יחד עם קירות הפינה מרובע. יתכן מקלחון חזיתי עם שלוש קירות מובנים שהזכוכית מותקנת כדלת רק בחלקו הקדמי.
  • מקלחונים מעוגלים זכוכית- ניתן בימינו גם להתקין מקלחונים מעוגלים ללא פינות, בעלי חזות נעימה וזורמת.
  • מקלחוני הזזה- מקלחונים גם נבדלים אחד מהשני במנגנון הפתיחה שלהם. מקלחוני הזזה חוסכים במקום בחדר האמבטיה, וכוללים לרוב קירות זכוכית קבועים ושתי דלתות זכוכית שנעות על מסילה עליונה או תחתונה. 
  • מקלחונים עם דלתות כנף- מקלחונים המוצעים עם דלת כנף אחת או שתיים יכולים להיפתח החוצה או פנימה.
  • דלתות מתקפלות- קיימים גם מקלחונים עם דלתות מתקפלות, המאפשרים בסיום השימוש לקפלם לקיר ובכך לרווח את חלל חדר האמבטיה. כמו כן בחלק מדלתות מקלחונים מסוג זה מותקן מנגנון סגירה מגנטי.
  • גווני זכוכית- ניתן גם לבחור מקלחונים בשלל גוונים של זכוכיות החל מזכוכית שקופה לזכוכית חלבית, זכוכית צבעונית, עם דוגמאות ועיטורים ועוד.

מקלחון בהתאמה אישית מלאה

ניתן בימינו גם להזמין מקלחון זכוכית בהתאמה אישית מלאה לשטח פנוי, גודל חדר האמבטיה, סגנון עיצוב והעדפות אישיות. התאמה אישית של מקלחונים כוללות את כל המאפיינים, סוג וגוון זכוכית הרצויים למקלחון. זאת לצד נתונים נוספים הנלקחים בחשבון כמו מנגנון פתיחה, אבזרים מבוקשים במקלחון והגדרות תקציב.

הזמנת מקלחון זכוכית 
להזמנת מקלחון מזכוכית בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חברת Star Glass בטלפון 04-6749951 או במייל INFO@STARGLASS.CO.IL.