להיות בטוחים עם זכוכית חסינת אש
 

עם עליית המודעות לסכנת שריפות במבנים כך גם גדל הביקוש עבור זכוכית חסינת אש, המתאימה לחלונות ודלתות. עם חברת Star Glass תוכלו להזמין זכוכית נגד אש חסינה בפני טמפרטורות גבוהות במיוחד ובפני שינוי קיצוני במעלות חום. בנוסף החברה מספקת זכוכית נגד אש לקמין ותנורים.

 

סכנת שריפות במבנים

 

אחת הסכנות היותר גדולות במבנים הינה סכנת שריפה, שיכולה לנבוע משורה ארוכה של גורמים. כך למשל שריפות במבנה יכולות לפרוץ עקב תקלה במערכת החשמל, השארת מגהץ פועל, נר דולק, נורה הנוגעת בוילון או אהיל מחומר דליק, התלקחות של חומרים דליקים במצב גז, נוזל ומוצק ועוד. בכדי להקטין נזקי שריפות אלו מתוכננים בימינו מבנים עם סף עמידות גבוה בפני אש, המספק חציצה בעלת עמידות ארוכה ובכך מגדיל סיכוי המלטות ומפחית נזקי רכוש. הגדלה של עמידות מבנים בפני אש מתייחסת לחומרים ורכיבים שונים במבנה מסוג קירות ועד לצבע המיושם על גביהם. כמו כן בימינו מושם דגש גם על זכוכיות חסינות בפני אש.

 

שימושים בזכוכית חסינת אש

 

עם עליית תקני הבטיחות בעשורים האחרונים כך גם עלו דרישות בנייה לעמידות בפני אש. דרישות אלו רלוונטיות גם למוצרי זכוכית שונים לרבות:

 

  • ויטרינות וחלונות קבועים עמידים בפני אש בהתאם לתקן 931.
  • חלונות זכוכית בדלתות אש בהתאם לתקן 1189 ולתקן 1212.
  • זכוכית חסינה לאש חיונית גם עבור דלת קדמית של קמינים ותנורי אפייה.

 

זכוכית נגד אש לקמין ותנור

 

תנורי אפייה וקמינים כוללים גם חלון עם זכוכית שקופה, דרכו ניתן או להביט במצב האפייה או ליהנות מהאור והמראה של אש טבעית בבית. זכוכית נגד אש לקמין ולתנור שאנו מספקים הינה זכוכית שקופה, עבה וקרמית, ייעודית למטרה זו. הזכוכית עמידה בטמפרטורות גבוהות של עד שבע מאות ושישים מעלות וכן היא מתמודדת בהצלחה עם שינויים חדים בטמפרטורות, מבלי שתיסדק או תיפגם. הזכוכית מספקת ניצול מרבי של אנרגיית החימום של התנור או הקמין והיא גם מציגה רמה גבוהה של חוזק ועמידות בפני שבירה.

 

הזמנת זכוכית חסינת אש

 

להזמנת זכוכית נגד אש לחלונות, קמינים וצרכים נוספים, למידע נוסף וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חברת Star Glass בטלפון 04-6749951 או במייל starglass.ind@gmail.com.