כיפות זכוכית לגג הבית

 

אנו רגילים לראות בקירות הבית מקור להתקנת חלונות ולחדירת אור טבעי. אולם בפועל ניתן להגדיל חדירת אור לבית גם דרך גג המבנה באמצעות כיפות זכוכית כפי שמציעה חברתStar Glass. כך מתקבל מקור אור בכל שעות היממה המפחית צורך באור מלאכותי וחוסך בצריכת חשמל.

 

פתרון זה הופך לחיוני בעליות גג וחללים פנימיים שאין בהם חלונות. מעבר לכך, כיפות זכוכית מעניקות למבנה חזות ואווירה ייחודיות ותורמות ליצירת מרחב הרבה יותר פתוח ומאוורר בין אם מדובר במרחב פרטי, עסקי או מוסדי, כמו דירת מגורים, מרכז קניות, מוסד חינוך, חברת הייטק ועוד.

 

כיפה קבועה או נפתחת לכל סוגי הגגות

 

כיפות זכוכית מוצעות בשוק ככיפות קבועות או נפתחות אותן ניתן להתקין על גבי מגוון סוגי גגות, ישרים או משופעים, מבטון, רעפים או בנייה קלה. מלבד חדירת אור לבית כיפה נפתחת מאפשרת גם לחדירה של אוויר התורם לאוורורו בייחוד בעונה החמה, באפשרו לאוויר חם העולה למעלה לצאת החוצה ובספקו עוד מקור לזרימת אוויר בבית.

 

להיות בפנים ולהרגיש בלי

 

גג עם כיפת זכוכית יוצר מרחב ייחודי עם אווירה של חוץ בתוך הבית. הגג שלרוב אנו רגילים להתייחס אליו כסגור הופך כעת בחלקו לשקוף ודרכו חודר אור טבעי וצבעם של השמים. כך מופחתת תחושת סגירות ונוצר מרחב אוורירי ופתוח שתורם להחדרת העולם החיצוני פנימה. למשל, בעונה הגשומה כיפת זכוכית מאפשרת לצפות בגשם הניתך על הגג, בלילה היא פותחת בפנינו את כיפת השמים, בשקיעה אנו יכולים לחזות בשינויי הגוונים של הרקיע, בעונות מעבר ליהנות ממופעי עננים ומתכול שמים.

 

חללים מתאימים לכיפת זכוכית

 

כיפת זכוכית מתאימה למגוון חללים שונים והיא משתלבת במגוון תוכניות אדריכליות. כך למשל הכיפות מספקות פתרון תאורה מושלם לעליות גג וחדרים פנימיים. כמו כן הן מעניקות נופך מרשים לסלון ומספקות אלמנט מרגיע ביותר בחדר השינה. מעבר לכך הן משתלבות נפלא גם בחללי עסקים ומסחר בהעניקן למקום נופך חדשני, אלגנטי ויוקרתי.

 

הזמנת כיפות זכוכית

 

להזמנת כיפות זכוכית ולעוד פרטים נוספים וייעוץ מקצוע בנושא, צרו קשר עם חברתStar Glass בטלפון 04-6749951 או במייל starglass.ind@gmail.com.