אמבטיות ומקלחונים

איש מתקלח מאחורי זכוכית במקלחון

אמבטיות ומקלחוני זכוכית הופכים נפוצים יותר בבתים מכיוון שהם מציעים עיצוב מלוטש וקלים לניקוי. הם גם מספקים אור טבעי יותר במהלך הרחצה או המקלחת. מקלחון זכוכית למשל, מגיע בצורות, גדלים וצבעים רבים ושונים. זה נותן לכם את ההזדמנות לבחור את העיצוב המתאים ביותר לצרכים שלכם. מקלחון הזכוכית הוא סוג של מתחם העושה שימוש בקירות זכוכית ובמסגרת מתכת ליצירת מקלחון פתוח. היתרון של מקלחון הזכוכית הוא בכך שהוא מאפשר כניסת אור טבעי לחדר האמבטיה. זה גם יוצר תחושה של פתיחות ומרחב. מקלחוני זכוכית הם קלים, עמידים וקלים להתקנה.

למה כדאי או רצוי להשתמש בזכוכית באמבטיות ומקלחונים?

זכוכית היא חומר נהדר עבור אמבטיות ומקלחות מכיוון שהיא קלה לניקוי, עמידה וקל משקל. השימוש בזכוכית באזורים אלה קיים כבר די הרבה זמן. זכוכית היא חומר עמיד ביותר שניתן להשתמש בו בדרכים רבות ושונות. ניתן להשתמש בו כחומר איטום, אלמנט דקורטיבי, ואפילו באמבטיה ובמקלחת. אנשים רבים בוחרים להשתמש בזכוכית בחדר האמבטיה מכיוון שהיא עמידה ויכולה לעמוד בפני קורוזיה. היא גם אינה סופגת לחות, כך שלא צריך להחליף אותה לעתים קרובות.

זכוכית היא חומר חזק, עמיד ובעל עמידות גבוהה לחום וקור. תכונות אלו הופכות אותו לאידיאלי לשימוש באמבטיות ומקלחות. אם אתם חוששים מלכלוך מקלחת או האמבטיה שלכם, זכוכית מספקת מחסום בין המים למשטח שמתחתיה.

איזה סוג זכוכית מומלץ לאמבטיות ולמקלחונים?

ישנם סוגים רבים של זכוכית שתוכלו להשתמש בהם עבור האמבטיות והמקלחות שלך. חשוב שתהיה זכוכית מחוסמת העשויה מסיליקון דו חמצני חד-גביש. סוג זה של זכוכית קשה יותר ועמיד יותר להתנפצות. זה גם הרבה יותר עמיד מזכוכית רגילה. זכוכית מחוסמת היא הסוג הטוב ביותר של זכוכית למקלחות ואמבטיות מכיוון שהיא יכולה לעמוד בלחץ של מים וחפצים אחרים מבלי להתנפץ או להישבר. סוגים מסוימים של זכוכית מיועדים לשימוש במטבח, בעוד שאחרים מיועדים לשימוש בחדרי אמבטיה. סוג הזכוכית שבו אתם צריכים להשתמש תלוי בשאלה למה אתם צריכים את זה.

מקלחון זכוכית חלבית הוא סגנון מקלחת עכשווי שהתפתח במהלך השנים האחרונות. ניתן למצוא אותו בצורות ובגדלים שונים. יתרון אחד הוא שהוא מציע פרטיות והגנה מפני התזות מים או טפטופים. יתרון נוסף הוא שהוא מוסיף אלמנט של מודרניות לעיצוב חדר אמבטיה מסורתי. לבסוף, הוא מספק תחושת יוקרה ושפע לחדר האמבטיה תוך שהוא זול יחסית להתקנה. בניגוד לזכוכית רגילה, לזכוכית חלבית אין קווים גלויים על פני השטח. הציפוי מוחל על האובייקט בתהליך מיוחד שגורם למשטח להיראות אטום וחלק.

מקלחון זכוכית שחורה הוא מקלחון זכוכית בעל משטח שחור מט. זה נקרא גם “זכוכית שחורה” או “זכוכית חלבית שחורה”. מקלחון זכוכית שחורה הוא אחד ממקלחוני הטקסטורה הפופולריים ביותר בשוק כיום בגלל המראה הייחודי והאיכות הגבוהה שלו. מקלחוני זכוכית שחורה פופולריים מכיוון שהם קלים לניקוי, נראים מודרניים ומספקים נוף מעניין של הסביבה.

מקלחון פפיטה הוא מקלחון אשר דוגמת הזכוכית היא בסגנון פפיטה, משמע בעלת מראה בד שתי וערב. דוגמא זו על קירות הזכוכית של המקלחון מייצרת אף היא פרטיות של הרוחץ וכן עדיין מאפשרת ראות מסוימת דרכה.

דלתות זכוכית למקלחונים הופכות לפופולריות יותר מכיוון שאנשים רוצים לקבל את הטוב משני העולמות, יוקרה ונוחות. תהליך ההתקנה של מקלחון זכוכית חלבית הוא פשוט יחסית, אך כדאי לוודא שדלת המקלחון שלכם מותקנת בצורה נכונה. ניתן להתקין דלתות זכוכית למקלחת במגוון דרכים. שיטת ההתקנה הנפוצה ביותר היא שימוש באיטום סיליקון סביב הקצוות של לוחות הזכוכית.

מה טווח המחירים לשילוב זכוכית באמבטיה או במקלחון?

זכוכית לא יקרה, אבל יש לה כמה מגבלות. לדוגמה, יש לחזק אותה כדי להפוך אותה חזקה מספיק לשימוש באמבטיה או במקלחת. היא יכולה גם להיסדק אם לא מטפלים בה כראוי. טווח המחירים לשילוב זכוכית באמבטיה או במקלחת תלוי באיזה סוג זכוכית תרצו להשתמש וכמה אתם צריכים. אם אתם מחפשים אפשרות חזקה יותר, אז זכוכית מחוסמת תעלה יותר מזכוכית רגילה. טווח המחירים לשילוב זכוכית במקלחון הוא 1,000$ – 5,000$. טווח מחירים זה מבוסס על סוג הזכוכית וגודל המקלחון.

טווח המחירים לשילוב זכוכית במקלחון יהיה תלוי בסוג הזכוכית שהתקנתם. זכוכית בטיחות היא בדרך כלל יקרה יותר מזכוכית מחוסמת מכיוון שהיא עמידה יותר ונותנת נוף טוב יותר מהמקלחת. זכוכית רבודה זולה יותר מזכוכית מחוסמת, כי אין צורך לערוך אותה וניתן להפוך אותה לדקה יותר, מה שהופך אותה ליקרה פחות בהתקנה.

שמירה על הפרטיות באמצעות זכוכית מחוסמת – במקלחת ומחוץ לה

זכוכית מחוסמת היא אחד מסוגי הזכוכית הנפוצים ביותר המשמשים לייצור מקלחונים והיא מציעה פרטיות רבה והגנה מפני נזקי מים. זכוכית מחוסמת יכולה לשמש כחלופה לזכוכית בטיחותית רגילה בכל הנוגע למתחמי מקלחת, אך חשוב לדעת מהי זכוכית מחוסמת ואיך היא פועלת לפני שקונים אחת. זכוכית מחוסמת היא סוג של זכוכית שעברה טיפול כדי להגביר את חוזקה ועמידותה בפני פגיעות. הוא מיוצר על ידי חימום הזכוכית בתנור, הנקרא תנור מחסום, למשך מספר שעות בטמפרטורה של כ-1,200 מעלות פרנהייט (650 מעלות צלזיוס).

סוג זה של זכוכית משמש לעתים קרובות במקלחונים מכיוון שהיא יכולה לעמוד בפני השפעות המים והקיטור. את הזכוכית המחוסמת ניתן להתקין גם עם תכונות נגד החלקה כדי שהיא לא תחליק אם מישהו ישען עליה. זכוכית מחוסמת היא סוג של זכוכית בטיחותית שעברה טיפול כדי להפוך אותה לחזקה יותר ועמידה יותר בפני התנפצות מזכוכית רגילה. על מנת לשמור על פרטיות באמצעות זכוכית מחוסמת, יש להשתמש בציפוי בעל פליטה נמוכה (LEC) אשר יחסום את מרבית האור הנראה מלהיכנס לתוך החדר. LECs מיושמים בדרך כלל על ידי ריסוס או טבילתם במשטח המחוסם של שמשת חלון.

הפרטיות הופכת לדאגה מרכזית עבור כל הצרכנים, וזכוכית מחוסמת מספקת דרך קלה לשמור על פרטיות הן בבית והן במשרד שלכם, תוך שהיא מכניסה אור טבעי פנימה. תעשיית הזכוכית המחוסמת צומחת במהירות עם עלייתם של חלונות מחוסמים, המשמשים כעת בפרויקטי בנייה חדשים ברחבי הארץ. חלונות מחוסמים מספקים דרך משתלמת לשפר את יעילות האנרגיה ולהפחית את פליטת גזי חממה ממבנים על ידי מתן בידוד טוב יותר מחלונות רגילים.

האם ניתן לשלב זכוכית בחדר האמבטיה או באמבט עצמו?

השילוב של זכוכית באמבטיה הוא טרנד שזכה לפופולריות בקרב ידוענים שונים. מגמה זו אינה מוגבלת רק לסלבריטאים. זה נראה גם בבתי מלון ומסעדות יוקרה ברחבי העולם. מגמה זו יכולה להיחשב כדרך לגרום לחדר האמבטיה שלך להיראות יוקרתי יותר מבלי לבזבז על כך יותר מדי כסף. יש אנשים שיש להם אמבטיה עם קיר זכוכית בתוכה, בעוד שאחרים מעדיפים את האמבט המסורתי. אמבטיות זכוכית הופכות פופולריות יותר מכיוון שהן מספקות תחושה של פתיחות וקלילות. ניתן להשתמש בהם כדי ליצור גינה מקורה או להוסיף קצת פרטיות מהעולם החיצון.

זכוכית היא חומר פופולרי בחדר האמבטיה. היא עמידה ויש לה שימושים רבים. שילוב זכוכית בחדר האמבטיה הופך לפופולרי יותר בשל איכויותיו האסתטיות, העמידות והפונקציונליות. הוא משחרר אור טבעי מבלי לחסום השתקפויות, מה שיכול ליצור כמה אפקטים מעניינים של תאורה בחדר המקלחת או האמבטיה.

תוכן עניינים
למידע נוסף
זכוכית חלבית
סוגי זכוכית חלבית

זכוכית חלבית היא סוג של זכוכית שנחרטת בעיצוב או דוגמה כדי לספק מראה ייחודי. הוא משמש לעתים קרובות בחלונות, דלתות ומקלחות. מאמר זה מספק סקירה של סוגים שונים של זכוכית חלבית, השימושים והיתרונות שלהם, וכיצד לבחור את הזכוכית הנכונה לפרויקט.

קרא עוד »
זכוכית מחוסמת
מהי זכוכית מחוסמת ומדוע היא בחירה כה פופולרית לעיצוב הבית?

זכוכית מחוסמת היא סוג של זכוכית בטיחותית המעובדת על ידי טיפולים תרמיים או כימיים מבוקרים כדי להגביר את חוזקה ועמידותה להתנפצות. זה הפך יותר ויותר פופולרי בעיצוב הבית בשל יתרונותיו הרבים כמו היותו עמיד יותר, עמיד בחום וקל יותר לניקוי מזכוכית רגילה. מאמר זה ידון בתכונות של זכוכית מחוסמת ומדוע היא בחירה כה פופולרית בעיצוב הבית.

קרא עוד »
Contat us
צרו אתנו קשר
לכל מידע נוסף ושאלות

אל תהסס לפנות אלינו לכל פרט בו אתם מעוניינים. הסוכנים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה.

© כל הזכויות שמורות 2024